Haberler

İSEK, KÜMELENME BAŞVURUSU YENİLENİYOR

Tarih: 28.04.2015

Geçtiğimiz yıl ilk kez Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kümelenme Destek Programına yaptığımız proje başvurusunu bu yıl yineliyoruz. 29 Mayıs 2015 tarihinde kapanacak başvuruya yönelik Kümelenme Firma Katılım BeyanSTK-Kamu- Üniversite Beyan  ve Koordinatör Beyan formlarını en geç 15 Mayıs 2015 tarihine kadar  aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz. Kümelenme üyesi tüm kurum ve kuruluşlarımızın da bu sene yapacağımız proje desteği için proje katılım formlarını güncellemeleri gerekmektedir.

Formlar için Posta Adresi:

Tuğba Kadakoğlu

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Kampüsü

BME Binası 3. Kat İnovita Kuluçka

34684 Çengelköy/İstanbul

Tel: 216 516 3482

Kümelenme projemizin güncellenmekte olan iş paketleri ile ilgili bilgiye websitemiz www.inovita.org   üzerinden erişebilirsiniz. Detaylı bilgi için İnovita ofisimizle iletişime geçebilirsiniz. İş paketlerine küme üyelerimizin aktif katkı ve katılımı beklenmektedir (ilgili bağlantıda Tıbbi Cihaz Pilot Üretim Tesisi Talep Anketi ve Sağlık Endüstrisi İçin Bölgesel Akredite Test Laboratuvarların Geliştirilmesi Projesi Mevcut Durum ve Talep Toplama Anketini   doldurma imkanı bulabilirsiniz).

 

İstanbul Bölgesinde faaliyet gösteren, sağlık endüstrisindeki tüm üreticileri, üretici adaylarını ve halen Ar-Ge faaliyeti yürüten her aşamadaki girişimciyi ve sağlık endüstrsindeki araştırma faaliyetlerine destek veren tüm hizmet firmalarını ve sektörle beraber çalışmak isteyen üniversite araştırma merkezlerini kümelenmemize katılmaya davet ediyoruz.