Haberler

MEDICA VE ARAB HEALTH FUARLARI İÇİN YERİNİZİ AYIRTIN

Tarih: 21.08.2017

 

13-16 Kasım 2017 tarihleri arasında Duesseldorf’ta (Almanya) gerçekleştirilecek MEDICA 2017 (http://www.medica-tradefair.com/) fuarındaki Türkiye Pavilyonu bünyesinde, ortak kullanım amaçlı bir İSEK standı rezerve edilmiştir. Bu alanda, öncelikli olarak genç/girişimci firmalara ve kümelenme üyelerimize, daha ekonomik şartlarda, firmalarını ve ürünlerini bu önemli uluslararası fuarda tanıtma imkânı sağlamayı planlıyoruz.

Kesin katılım durumu katılımcılara belirtilen banka hesabına yapılan ön ödeme ile netlik kazanacaktır. Ön ödemenin yatırılması için son gün 8 Eylül 2017 Cuma günüdür.

MEDICA FUARI: https://tr.surveymonkey.com/r/BJSJ6ZF

2017-2018 döneminde İSEK kapsamında, kümelenme üyesi firmalarımızın ihracat ve uluslararası pazarlama ve işbirliklerini arttırma hedefine yönelik katılım sağlanması planlanan bir diğer fuar 29 Ocak - 1 Şubat 2018 tarihlerinde Dubai’de gerçekleşecek Arab Health (http://www.arabhealthonline.com/) Fuarı’dır. Bu kapsamda da ortak kullanım amaçlı bir İSEK standı rezerve edilmiştir ve kesin ilgi/katılım durumunuzu aşağıdaki link üzerinden ilgili anketi doldurarak bizlere iletmenizi rica ederiz.

ARAB HEALTH: https://tr.surveymonkey.com/r/BJ5GWR8