GİRİŞİMCİLİKTE FARKLILAŞMA VE DEĞER YARATMA STRATEJİLERİ

Tarih: 06.12.2013
Yer:

Eğitimin Adı                            :   2.Girişimcilik Eğitimi - Genel Girişimcilik - GİRİŞİMCİLİKTE FARKLILAŞMA VE DEĞER YARATMA STRATEJİLERİ

Eğitimin Yeri                           :   Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Kampüsü,  BME-TAM Binası

Eğitimin Başlangıç Saati          :  14.00

Eğitim Süresi                          : 1 saat

Eğitimi Veren Kişi                    :  İsmail HAZNEDAR

2.Girişimcilik Eğitimi - Genel Girişimcilik başlığında dördüncü seminer  Sn. İsmail HAZNEDARtarafından verilecektir.

Seminerin konusu GİRİŞİMCİLİKTE FARKLILAŞMA VE DEĞER YARATMA STRATEJİLERİ olup, seminer 06.12.2013 tarihinde saat 14.00-15.00 arasında Kandilli Kampüsünde düzenlenecektir.

Seminerlerimizde kontenjan sınırı olup, katılmak için tıklayınız.

İsmail Haznedar kariyeri süresince büyüme, iş modeli ve tasarımı, farklılaşma ve değer yaratma stratejileri üzerine çalışmalar gerçekleştirdi ve alanında özel deneyimler kazandırdı. ODTÜ İşletme mezunu olan İsmail Haznedar, Pazarlama alanında Yüksel Lisans derecesini tamamlamış ve Yönetim Organizasyon alanında doktora çalışmalarını sürdürmektedir. Stratejik İşler’in Kurucusu ve Genel Müdürü, aynı zamanda JCI’ın Dünya Başkan Yardımcısı, BM İlişkileri Sorumluluğu görevleri sonrasında 2013 yılında Başkanın Baş Müşaviri görevini yürütmektedir. Alanındaki en eski ve köklü kuruluş olan Strategic Planning Society (SPS)’nin onursal üyesi, Türkiye temsilcisi olan Stratejik Planlama Derneği’nin de kurucu başkanıdır. Makedonya doğumlu olan İsmail Haznedar, İngilizce, Arnavutça ve Slav Dillerini konuşabilmekte, evli ve iki çocuk babasıdır.