SAĞLIK ODAKLI GİRİŞİMCİLİK BAŞARI ÖYKÜLERİ II

Tarih: 05.12.2013
Yer: Kandilli

Eğitimin Adı                            :   2.Girişimcilik Eğitimi - Başarı Hikayeleri SAĞLIK ODAKLI GİRİŞİMCİLİK BAŞARI ÖYKÜLERİ II

Eğitimin Yeri                           :   Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Kampüsü,  BME-TAM Binası

Eğitimin Başlangıç Saati          :  14.00

Eğitim Süresi                          : 1 saat

Eğitimi Veren Kişi                    :  Gökhan GÜLTEKİN

2.Girişimcilik Eğitimi - Başarı Hikayeleri II başlığında ikinci semineri Sn. Gökhan GÜLTEKİN tarafından verilecektir.

Seminerin konusu SAĞLIK ODAKLI GİRİŞİMCİLİK BAŞARI ÖYKÜLERİ II olup, seminer 5.12.2013 tarihinde saat 14.00-15.00 arasında Kandilli Kampüsünde düzenlenecektir.

Seminerlerimizde kontenjan sınırı olup, katılmak için tıklayınız.

2001 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği’nden mezun olduktan sonra sırasıyla İTÜ Bilgi Teknolojileri ve İTÜ Bilgisayar Mühendisliği yüksek lisanslarını tamamladı. İTÜ Bilgisayar mühendisliğinde doktora – tez aşamasında eğitime devam etmektedir. Tüm bu eğitim süresi ve sonrası boyunca elektronik ve elektro mekanik cihaz geliştirme üzerine çalışmıştır. Çalışma hayatı İTÜ Teknokentte bir firma ile başlamış, burada hem endüstriyel hem medikal cihaz geliştirme üzerine çalışmıştır. Çalıştığı önemli firmalardan birinde askeri haberleşme sistemleri için elektronik kart ve yazılım geliştirmiştir. Tüm iş hayatı ve eğitimi boyunca Ar-Ge ile uğraştığından elektronik ve elektro-mekanik ürün geliştirme ve üretime hazırlama aşamalarında oldukça tecrübe edinmiştir. Tüm bu birikimi kendi ürünü geliştirip pazarlama amacı için kullanmaya karar verdiğinde Medicraft Medikal Sistemler firmasını Hasan Balcı ile birlikte kurmuştur. Şu anda kendi geliştirdiği solunum destek cihazının üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir.