SAĞLIK ODAKLI GİRİŞİMCİLİK BAŞARI ÖYKÜLERİ I

Tarih: 06.12.2013
Yer: Kandilli

Eğitimin Adı                            :   2.Girişimcilik Eğitimi - Başarı Hikayeleri SAĞLIK ODAKLI GİRİŞİMCİLİK BAŞARI ÖYKÜLERİ I

Eğitimin Yeri                           :   Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Kampüsü,  BME-TAM Binası

Eğitimin Başlangıç Saati          :  15.00

Eğitim Süresi                          : 1 saat

Eğitimi Veren Kişi                    :  Mehmet TANYOLAÇ

2.Girişimcilik Eğitimi - Başarı Hikayeleri  başlığındaki seminer Sn. Mehmet TANYOLAÇ tarafından verilecektir.

Seminerin konusu SAĞLIK ODAKLI GİRİŞİMCİLİK BAŞARI ÖYKÜLERİ I olup, seminer 06.11.2013 tarihinde saat 15.00-16.00 arasında Kandilli Kampüsünde düzenlenecektir.

Seminerlerimizde kontenjan sınırı olup, katılmak için tıklayınız.

Mehmet Tanyolaç, 22 yıl 3M, Baxter, J&J şirketlerinde üst düzey yöneticilik yapmış, ve son 8 yılda’da ortak olduğunda 1.1 M USD  cirosu olan ORSEM/ORTOPRO’yu 8 yılda 21 M USD  ciroya ulaştırmış, yurt dışında uluslarası satış ve pazarlama şirketi kurarak global bir “marka” oluşturmuştur. Mart 2012’de İŞGirişim Sermayesi ile birlikte %20 ortağı olduğu Ortopro’dan ayrılarak; kurucu ortağı olduğu bu girişimden  “çıkmış” bir girişimcidir.

2012 yılı Temmuz’da Anadolu Girişim Sermayesi şirketi ile beraber Ankara’da bulunan ve Bilgisayar bazlı EKG Efor sistemleri, uluslarası hastane paket ihaleleri, ve Ortopedik Cerrahi’de Kangui, ve Link markaları bulunan TEPA şirketinin halka açılış sürecine katkıda bulunmuştur.