İSEK 2018 EXPOMED FUARI

Tarih: 12.04.2018
Yer: TÜYAP İstanbul Fuar Merkezi

İnovasyon Alanı dahilinde; Ar-Ge faaliyetlerine dayanan ürünlerini tanıtan her yaştan genç girişimci 21 firma, 6 kamu kuruluşu, üniversite araştırma merkezi ve sivil toplum kuruluşu, fuarda öne çıkan yenilikçi fikirlerin ve yerli ürünlerin tanıtıldığı  dev ekranlar,kamu ve özel sektörden konuşmacılarının katılımı ile Sunum ve Panel Programı ile sağlık teknolojileri girişimcilik ekosistemine destek veren yetkili danışman firma temsilcilerinin birebir destek vereceği Uzmanına Danış Masası organize edilmiştir.

Katılımcı Firma Bilgileri İçin Tıklayınız.

Diğer Katılımcı Bilgileri İçin Tıklayınız.

 

Geçen seneye göre daha da büyütülen Inovasyon Alanı, fuarda sektöre yenilik getirmesi planlanan ürünlerinin sergilendiği, start-up fikirlere özel fırsatların sunulduğu ortak buluşma noktası olmuş, hem kamudan hem de özel sektörden büyük ilgi görmüştür. Bu kapsamda fuarın ilk günü Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu yöneticileri yöneticileri, sektör temsilcileri ve küme yöneticileriyle  İnovasyon Alanı açılışı gerçekleşmiştir.

 

Fuar sonrası yapılan değerlendirme anketinde katılımcıların %92’si sonraki senelerde İSEK kapsamında tekrar katılmak istediklerini beyan etmişlerdir. Yapılan değerlendirmede koordinasyonu ve tanıtım daha güçlü bir katılım sağlanması için bir sonraki yıl planlanan Inovasyon Alanı çalışmalarına fuar sonrasında başlanmasına ve bu konudaki bilgilendirmenin potansiyel katılımcılara iletilmesine karar verilmiştir.

İnovasyon Alanı tanıtım videosu için tıklayınız.