MEDICA 2017 FUARI

Tarih: 13.11.2017
Yer:

13-16 Kasım 2017 tarihleri arasında Duesseldorf’ta (Almanya) gerçekleştirilecek MEDICA 2017 (http://www.medica-tradefair.com/) fuarındaki Türkiye Pavilyonu bünyesinde, ortak kullanım amaçlı bir İSEK standı rezerve edilmiştir. Bu alanda, öncelikli olarak genç/girişimci firmalara ve kümelenme üyelerimize, daha ekonomik şartlarda, firmalarını ve ürünlerini bu önemli uluslararası fuarda tanıtma imkânı sağlamayı planlıyoruz.

Bu fuara kesin ilgi/katılım durumunuzu aşağıdaki link üzerinden ilgili anketi doldurarak bizlere iletmenizi rica ederiz.

MEDICA FUARI: https://tr.surveymonkey.com/r/BJSJ6ZF

2017-2018 döneminde İSEK kapsamında, kümelenme üyesi firmalarımızın ihracat ve uluslararası pazarlama ve işbirliklerini arttırma hedefine yönelik katılım sağlanması planlanan bir diğer fuar 29 Ocak - 1 Şubat 2018 tarihlerinde Dubai’de gerçekleşecek Arab Health (http://www.arabhealthonline.com/) Fuarı’dır. Bu kapsamda da ortak kullanım amaçlı bir İSEK standı rezerve edilmiştir ve kesin ilgi/katılım durumunuzu aşağıdaki link üzerinden ilgili anketi doldurarak bizlere iletmenizi rica ederiz.

ARAB HEALTH: https://tr.surveymonkey.com/r/BJ5GWR8