EXPOMED FUARI 2017

Tarih: 30.03.2017
Yer:

 

İSEK - İstanbul Sağlık Endüstrisi Kümelenmesi olarak, bu yıl 30 Mart -2 Nisan 2017 tarihlerinde TÜYAP’ta gerçekleşecek EXPOMED Eurasia Fuarına (http://www.expomedistanbul.com) katılım sağlıyoruz. Fuar kapsamında İSEK Start-Up İnovasyon ve Girişimcilik Stand Alanı, kamu kuruluşu, üniversite araştırma merkezi ve sivil toplum kuruluşlarının kendi çalışmalarını sergileyebilecekleri Kurumsal Tanıtım Stand Alanları, USİMP (Üniversite Sanayi İşbirliği Merkezleri İşbirliği Platformu) üyesi kurumlardan gelen, sağlık alanındaki patentli posterlerin sergileneceği Yenilikçi Poster Alanı planlanmaktadır. Bu alanda araştırma ve üretim odaklı firmaların çeşitli konularda kısa bir süre danışabilecekleri bir Nöbetçi Uzman Masası planlanmaktadır. Ayrıca sağlık girişimci firmalara ilk fikirlerini, ürünlerini veya hizmetlerini sergileyebilecekleri Girişimci Masaları da, katılım payının önemli bir kısmı İSEK tarafından karşılanmak üzere, verilmesi planlanmaktadır. Bu alanı hem kamu temsilcilerinin hem de yatırımcı firmaların ziyaret etmesi kümemiz tarafından sağlanacaktır.

Yukarıdaki farklı kategorilerde EXPOMED fuarına katılım sağlamak isteyen TÜM küme üyelerimizin ve paydaşlarımızın katılım taleplerini ozden.kassap@boun.edu.tr adresine doğrudan iletmesini rica ederiz.

 

Fuarda  İSEK Start-Up İnovasyon ve Girişimcilik Stand Alanı yakınında bireysel olarak yer almak isteyen firmalara ayrıca indirim uygulanacaktır.

 

Fuara katılım sağlamak isteyen kamu kurumu, STK ve üniversitelerin katılım taleplerini ozden.kassap@boun.edu.tr adresine doğrudan iletmesini rica ederiz. Bu kapsamda katılımlar ücretsiz olacaktır.

 

İSEK İnovasyon Sunum Alanında, fuarın ilk 3 günü saat 13.00-14.00 saatleri arası KENDİNİ TANIT etkinliği düzenlenecektir. Bu kapsamda kısa bir sunum ile tanıtım yapmak isteyen tüm paydaşlarımızı bekliyoruz.

Etkinliğe katılmak için aşağıda size uygun formu doldurabilirsiniz.

Firmanı/Ürününü Tanıt etkinliğine katılmak için; https://tr.surveymonkey.com/r/MN7KR2G

Fikrini/Projeni Tanıt etkinliğine katılmak için; https://tr.surveymonkey.com/r/MG7HJTJ

Ücretsiz online davetiye için http://forms.tuyap.com.tr/davetiye/index.php?Fid=1389 adresinden kayıt yaptırabilirsiniz.