Zeynep Kamil Hastanesi Projeleri Semineri

Tarih: 22.11.2016
Yer: Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Kampüsü AZ-19

                                   Zeynep Kamil Hastanesi Projeleri

                                  22 Kasım 2016 Salı 13.00 – 15.00

                       Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Kampüsü, AZ-19

 

EĞİTMEN VE KURUM

Dr. Yeliz Doğan MERİH, Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

 

SEMİNER KAPSAMI

Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi hemşireleri tarafından geliştirilen anne ve bebek sağlığına yönelik belgeli ürünlerin tanıtımı ve süreç hakkında bilgilendirme yapılacaktır.

 

EĞİTMEN HAKKINDA

2001 yılında mesleki çalışma yaşamına başlayan Yeliz Doğan Merih, Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde birçok alanda klinik hemşireliği yaptıktan sonra 2012 yılı itibari ile aynı hastanede Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü olarak görevlendirildi ve halen görevine devam etmektedir.

2005 yılında Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Doğum ve Kadın Hastalıkları Hemşireliği’nde “Yükseklisans Programını” ve 2010 yılında aynı bölümde “Doktora Programını” bitiren Yeliz Doğan Merih İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü tarafından verilen 2007 yılı “Bilimsel Araştırma Ödülü”nü, 2009 yılı “Yılın Hemşiresi Ödülü”nü, alanıyla ilgili yaptığı çalışmalarla çeşitli kongrelerde bildiri birincilik, ikincilik, üçüncülük ödüllerinin yanında 2012 yılında “Hemşirelikte Yaratıcılık Ödülü”nü ve 2015 yılında "Altın Steteskop Ödülü"nü almaya hak kazandı. Ayrıca mesleki başarılarından dolayı 2 takdirnamesi, 40 teşekkür belgesi olan Yeliz Doğan Merih’in alanıyla ilgili 20 yurt içi, 2 yurtdışı yayını, 5 kitap bölüm yazarlığı, 3 proje katılımcılığı, 50 adet Uluslararası ve Ulusal kongrelerde sunulan bildirisi yer almaktadır.

 

KATILIM KOŞULLARI

Katılımcı sayısı 30 kişi ile sınırlı olup  ozden.kassap@boun.edu.tr mail adresi üzerinden kayıt yaptırabilirsiniz. Detaylı bilgi için 0216 516 34 82 no’lu telefon üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. www.inovita.org,  www.i-sek.org