İTALYA EXPOSANITA SAĞLIK FUARI ZİYARETİ TÜRKİYE HEYET PROGRAM KATILIMI

Tarih: 30.11.-0001
Yer:

~~İzmir İtalyan Ticaret Odası (www.cciizmir.org), 18 – 21 Mayıs 2016 Bologna’da düzenlenecek, İtalya’nın sağlık sektöründeki tek fuarı ve Avrupa’nın bu sektörde gerçekleştirilen en büyük 2. Fuarı olan “EXPOSANITA’ – 20. Uluslararası Sağlık Fuarı”na 10 firmadan oluşan bir ziyaretçi heyeti organize edecektir.

Organizasyona sağlık sektöründe faaliyet gösteren ithalatçı, distribütör ve toptancı firmalar ile Türk sağlık sektöründen özel hastane gruplarının üst düzey yetkilileri veya alım yapabilecek yöneticileri davet edilmektedir.

Türkiye’den organize edilecek olan 10 firma:
- 5 firma: engelli, ortopedi ve rehabilitasyon alanında,
- 5 firma: Tıbbi acil ürünler, ameliyathaneler için donatım, ekipman ve mobilya ithalatçıları şeklinde tercih edilecektir.

Organizasyonda yer almak isteyen her firmadan 1 yetkilinin:
Bologna’da 2 gece konaklaması (4 ya da 5 yıldızlı otelde)
Fuar süresi boyunca öğle yemekleri (3 gün)
Katılımcı firmalar ile ikili görüşmelerin organize edilmesi, karşılanmaktadır. Organizasyona katılım ücreti 250 Euro’dur. Ek olarak heyete Odamızdan İtalyanca bilen bir yetkili eşlik edecektir.

Başvuru Tabı üzerinden ulaşacağınız bilgi formunu doldurarak en geç 17 Şubat 2016 Çarşamba günü saat: 18.00’e kadar bade@cciizmir.org adresine iletmeleri gerekmektedir. Başvuru formunun İngilizce ve bilgisayar ortamında doldurulması gereklidir.

Başvuru sonuçları İzmir İtalyan Ticaret Odası tarafından başvuru sahiplerine yazılı olarak iletilecektir. Fuar ve fuarda gerçekleştirilecek etkinlikler ile ilgili ayrıntılı bilgi için fuar web sitesini ziyaret edebilirsiniz (http://www.exposanita.it/en/).

2014 yılında gerçekleşen ExpoSanita Fuarı’na farklı ülkelerden 713 üzerinde katılımcı katılmış; 29,215 profesyonel ziyaretçi tarafından ziyaret edilmiştir. 235 konferans ve workshop düzenlenmiştir. Uluslararası profesyonel alım heyetlerinin yer aldığı Fuar’da 200 ikili görüşme gerçekleştirilmiştir. Uluslararası alım heyetlerinin bulunduğu ülkeler arasında: Brezilya, Rusya, Hindistan, Güney Afrika, Kuveyt, İsrail ve Türkiye yer almaktadır.

Fuarda mevcut alt sektörler şunlardır:
·         Hastane ürün ve teknolojileri
·         Tıbbi yenilikler ve teknolojileri
·         Diagnostik için ekipman ve ürünler
·         Sağlık sektörü için bilişim ve tele medikal yazılımlar
·         Diş sağlığı için ürün, teknoloji ve çözümler
·         Hayvan sağlığı için ürün, teknoloji ve çözümler
·         Kaliteli ve sağlıklı yaşam ürün ve hizmetleri
·         Engelli, ortopedi ve rehabilitasyon alet ve gereçleri
·         Yaşlılar için ürün ve hizmetler