Medica 2014 Medikal Teknolojiler Fuarı

Tarih: 12.11.2014
Yer: Düsseldorf, Almanya

Medikal teknolojiler sektöründe dünyanın en büyük fuarı olan Medica, 12-14 Kasım 2014 tarihleri arasında Düsseldorf’ta düzenleniyor.

Fuar kapsamında bu yıl da Avrupa İşletmeler Ağı tarafından, fuar ziyaretçilerine ve katılımcılarına yeni iş geliştirebilecekleri, Avrupa ve dünyadan inovatif teknolojilerle bir araya gelebilecekleri, gelecekteki iş ortaklarıyla tanışabilecekleri ve uzun vadeli iş ilişkileri kurabilecekleri ikili iş görüşmeleri organize ediliyor.  

Görüşmeler,

Fuar alanında tahsis edilen özel bir alanda gerçekleşecek ve talepleriniz doğrultusunda belirlenen program kapsamında, yalnızca görüşmeyi arzu ettiğiniz firmalarla sizleri aynı masada buluşturacaktır.

Profilinizi erken oluşturarak web sitesi ziyaretçileri tarafından daha fazla incelenmesini sağlayabilirsiniz; profilinizin iyi hazırlanmış olması, doğru ortaklara ulaşmanız için önemli bir adım olacaktır.

Kayıt olmak ve profilinizi hemen hazırlamak için ikili görüşme web sitesi: www.b2match.eu/medica2014

Kayıt sırasında "Support Office" alanında "TR-Istanbul Chamber of Industry" seçmeniz gerekmektedir.

Etkinlik broşürüne ulaşmak için lütfen tıklayınız.

İkili görüşmelere kayıt için son tarih: 2 Kasım 2014

Görüşmelere katılım ücreti 200€’dur, Türkiye’den katılımcılarımız için katılım ücreti özel olarak 100€’ya indirilmiştir. Online kayıt sırasında ödeme alanında promosyon kodu olarak "Turkey" yazdığınız takdirde bu indirimden faydalanabileceksiniz.

Kayıt ücretini önceden yatırma zorunluluğu bulunmamaktadır. Firmalar sisteme kaydolup, kendilerini tanıtabilir, görüşme seçebilir ve diğer katılımcılar tarafından görüşme talebi alabilirler. Etkinliğin birkaç hafta öncesinde görüşme talebi almazlar veya tercih etmezlerse ödemeyi yapmadan kayıtlarını iptal edebilirler.